+38 (0462) 6-9999-6
+38 (0462) 677-026 
   

 
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРО НАС ... / КОНТАКТИ ... / ЗАПИТАТИ ...

 

ОСНОВНІ ВИДИ СТРАХОВИХ ПОСЛУГ

 

ДОВІДКАСТРАХУВАННЯ НАЗЕМНОГО ТРАНСПОРТУ

Cтрахування Транспортних Засобів — це забов'язання Страхової компанії перед Страхувальником, виплатити Страхувальнику відшкодування за збиток нанесений транспортному засобу, внаслідок настання обумовлених у договорі страхування страхових подій.
До наземних Транспортних Засобів, що підлягають страхуванню відносяться: всі види автомобілів, молоциклів, тракторів, самохідних машин, трамваїв, тролейбусів, та інших транспортних засобів, обладнаних двигуном, а також причепи до них.
Страхуванням може охоплюватися не тільки транспортний засіб, але й, за бажанням клієнта, будь-яке встановлене на ньому Додаткове обладнення, що не входить до його заводської комплектації.
Cтрахування транспортних засобів дозволяє Страхувальнику отримати відшкодування за збиток, нанесений Транспортному Засобу, внаслідок наступних ризиків, що зазначаються в Договорі страхування:
• ДТП — пошкодження чи знищення Транспортного Засобу і/чи його Додаткового обладнання (у тому числі фар, дзеркал та скла) внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, не залежно від того, хто призвів до її виникнення.
• Стихійні лиха — ушкодження чи знищення Транспортного Засобу і/чи його додаткового обладнання (у тому числі фар, дзеркал та скла) внаслідок таких стіхійних лих як: повінь, буря, ураган, смерч, цунамі, шторм, злива, град, обвал, лавина, зсув, вихід ґрунтових вод, паводок, сель, удар блискавки, осідання ґрунту.
• Пожежа, вибух — ушкодження чи знищення Транспортного Зособу і/чи його Додаткового обладнання (у тому числі фар, дзеркал та скла) в результаті пожежі (вибуху) чи самозаймання Транспортного Зособу, що виникли з будь-якої причини.
• Попадання сторонніх предметів, напад тварин — ушкодження чи знищення Транспортного Засобу і/чи його Додаткового обладнання ( у тому числі фар, дзеркал та скла) внаслідок:
- падіння дерев та інших предметів (гілок, бурульок, каштанів і т.п.)
- влцучення каменів та інших предметів (наприклад, виліт каменю з-під коліс зустрічного транспорту)
- нападу тварин
• Протиправні дії третіх осіб (ПДТО) — навмисне ушкодження чи знищення Транспортного Засобу (його окремих частин, деталей, механізмів) і/чи його Додаткового обладнання, а також крадіжка окремих його частин (наприклад, крадіжка магнітоли) внаслідок протиправних дій третіх осіб.
• Незаконне заволодіння транспортним засобом (НЗТЗ) - втрата ТЗ у результаті одного з перерахованих випадків:
- "УГОН" - неправомірне заволодіння Транспортним Засобом без мети крадіжки.
- "КРАДІЖКА" - таємна крадіжка Транспортного Зособу.
- "РОЗБІЙ" - напад з метою крадіжки Транспортного Засобу, зроблений з застосуванням насильства, небезпечного для життя чи здоров’я, або з погрозою застосування такого насильства.
- "ГРАБІЖ" - відкрита крадіжка Транспортного Засобу, зроблена без насильства чи з насильством, не небезпечним для життя і здоров’я потерпілого.

  Страхування може здійснюватися, як від усіх страхових ризиків, так і за переліком ризиків, обраних Страхувальником.
Страхова компанія “ГРАНДВІС” пропонує своїм Клієнтам також перелік опцій до Договору страхування Транспортних засобів, таких як: використання евакуатора, будь-який водій за кермом, дія договору страхування поза межами України, ремонт на гарантійній СТО та інші, які зможуть повністю задовольнити всі побажання Клієнта.

 

КЛІЄНТАМ...

СТРАХОВІ ПРИКЛАДИ...

ЗАКОНОДАВСТВО...

ЧАСТІ ПИТАННЯ...

СЛОВНИК ТЕРМІНІВ...

ІНФОРМАЦІЯ...

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АКЦІОНЕРІВ ТА СТЕЙКХОЛДЕРІВ...

ПРАВИЛА СТРАХУВАННЯ...

ІНШІ ПОВІДОМЛЕННЯ...